İzmir Karşıyaka TV Servisi

İzmir Karşıyaka TV özel servisi hizmetini şirketimizden alarak hem fiyattan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz. TV’ler hem evlerde hem de iş yerlerinde en sık kullanılan ürünler arasında ilk sırada gelir. Bu nedenle onların bozulması ya da istenilen performansta çalışmaması kişilerin canının sıkılmasına neden olabilir. Canınız sıkılmasın. Servis hizmetlerimiz sayesinde artık TV’niz eskisinden olduğundan daha da iyi çalışmaya başlayacak. 1923 senesinden beri kullanılan TV, evde neşe kaynağıdır; çocuklar bayılır, haberleri dinleriz, bilgiler edinir aynı zamanda en sevdiğimiz filmleri ve dizileri izleriz. Hem LCD hem de LED TV’ler için servis hizmeti vermekteyiz. Her iki cinsten TV’lerde de bozulma söz konusu olabilir. Arızalar nedeniyle TV’den kopmanıza gerek yok. Yeni TV almanız da şart değil. Bizim verdiğimiz hizmetle birlikte TV’nizi eskisinden bile daha iyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

TV’de Hiçbir Çalışma İbaresi Yoksa

İzmir Karşıyaka TV tamiri hizmetini almak isteyen kişiler genellikle TV de hiçbir çalışma ibaresi olmadığını söylerler. TV açma tuşuna basılmasına karşın yine de TV çalışmıyor olabilir. Bu durum özellikle eski tip TV’lerde daha sık görülmektedir. Fiş takılı olduğu halde yine de çalışma yoksa elektrik dalgalanmalarından kaynaklanan bir sorun olabilir. Bu dorun TV de besleme kartının arıza yapmasına neden olur. Burada tamir için tek yol teknik servis çağrılmasıdır. Kişilerin kendi başlarına hareket edebilecekleri bir durum değildir. Sigortaların atıp atmadığına da bakılması gerekir. Sigorta da atmamışsa, ekran kartı arıza sorunları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güler yüzlü ve uzman ekip kadromuzun üyeleri gerekli bütün kontrolleri yapacak ve size gerekirse bazı sorular soracaktır. Daha sonrasında arıza tespiti edilir ve buna uygun tamir yapılması için süreç başlar. En kısa sürede TV’nize kavuşursunuz.

TV’nizi Kumanda ile Çalıştırmayı Başaramıyorsanız

İzmir Karşıyaka TV servisi telefon numarası arayan kişiler hemen bizimle iletişime geçerek aradıkları servis hizmetini en yüksek kaliteden alabilirler. İnsanların TV arızaları konusunda diğer şikayet ettikleri noktaların arasında TV de standby ibaresinin görünmesi halinde kumanda ve TV üzerinden sistemin tetikleyip açılmaması gelmektedir. Besleme kartından kaynaklı arıza söz konusu olabilir. Arızanın tam olarak neden kaynaklandığını belirlemek için mutlaka teknik servis çağırmanız gerekir. Teknik servisimiz sizlere arızanın tam olarak neden kaynaklandığını söyler Ana kart arızası da söz konusu olabilir. Genellikle LCD TV’lerde görülen bir problemdir. Işık kaynağının düzgün dağıtılamamasından dolayı ortaya çıkmış olabilir.

TV’ler Neden Arızalanır?

İzmir Karşıyaka TV yedek parça konusunda bulunduğu sektörde bir numaralı hizmet veren şirketimiz, TV arızalanmalarının neden kaynaklandığına dair geniş bilgi birikimine sahiptir. TV’lerde marka ve modele göre çok farklı arızaların görüldüğü bilinmektedir. Her birinin çözümü için hizmet sağlıyoruz. En çok aşağıdaki temel nedenlerden dolayı TV arıza vermektedir:

 • Elektrik git gelleri,
 • Eski model TV kullanmak,
 • Yüksek voltaj problemleri,
 • Elektriksel dalgalanma problemleri gibi nedenlerden dolayı TV’niz kısa süreli de olsa kullanılmaz hale gelebilir.

Sebep ne olursa olsun buna sizin kafa yormanıza ya da sorunu sizin tespit etmenize gerek yok. Uzman ekibimiz bunun için var. Sorunları anlayışla ve güler yüzle kısa sürede çözen ekibimiz aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet de sağlar. TV’nizin en yüksek potansiyelinde çalışması ve arızlarından arınması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi TV Markaları için Hizmet Veriyoruz?

İzmir Karşıyaka TV tamir ustası hizmetini hangi TV markaları için verdiğimizi aşağıda bulabilirsiniz:

 • TCL TV,
 • Sony TV,
 • SEG TV,
 • Samsung TV,
 • Philips TV,
 • LG TV,
 • Panasonic TV,
 • Sharp Tv,
 • Grunding TV,
 • Axen Tv ve diğer TV markaları için şirketimiz profesyonel hizmet vermektedir.

Bizden alacağınız hizmetten memnun kalacağınız konusunda kafanızda soru işareti olmasın. TV arızlarını hızlı bir şekilde tespit etmek ve gidermek konusunda en detaylı hizmeti sunuyoruz. Bu sırada siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden daha önemli tutuyoruz. Şirketimiz müşteri memnuniyetinin artması doğrultusunda bugün hala büyümeye devam etmektedir. Siz de memnun kalacağınızdan emin olduğunuz bir hizmet almak isterseniz size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Hemen bizi arayın ve randevunuzu alın, pişman olmayacaksınız!

TV Çalışıyor ama Yayın Alamıyorum

İzmir Karşıyaka TV servis hizmetini verirken karşımıza en çok çıkan sorunlar arsında yayın alamama yer alıyor. TV çalışmasına rağmen kişiler yayın alamadıklarından şikayetçi olabiliyorlar. Şirketimiz bu soruna da kalıcı çözüm bulur. Bu sorun pek çok farklı nedenden dolayı ortaya çıkmış olabilir. Teknik servise başvurulması gerekir. Bu gibi arızaların kişilerin kendisinin çözmesi mümkün değildir. Bunu yapmaya çalışmak TV’nin daha kötü bozulması anlamına gelebilir.  Bu nedenle doğrudan teknik sevisi aramak avantajlı olacaktır. Anten kablonuzu kontrol edin ve arama kısmına gelerek arama kanalların aratın bunu yaptıktan sonra bizimle iletişime geçin. Tuner girişlerinde meydana gelen sorunlardan kaynaklı problem yaşanmış olabilir. Servisimiz tüner girişi problemlerine en etkili çözümleri sunmaktadır. Şirketimizle iletişime geçerek en kısa sürede TV’nizin eskisi kadar hatta daha iyi bile şekilde kullanımını sağlayabilirsiniz.

TV Açmak Çok Uzun Zaman Alıyor

TV’nizi eskiden çalıştırdığınız zaman açılması saniyeler sürmesine rağmen şimdi çok aha uzun sürede TV’niz açılıyor olabilir. Bu durum oldukça sini r bozucudur. Neyse ki servisimiz sayesinde bu durumun içinde kalmanız gerekmiyor. Bu sorun özellikle LCD TV sahiplerinin başına gelmektedir. Ger geçen gün insanlar açılma süresinin biraz daha uzadığından bahsederler. Arıza nedeninin başında power kontrol ünitesinin çıkış katında değer kaybetmesi gelmektedir. Ancak her TV için aynı neden söz konusu olacak diye bir kural yoktur. Farklı nedenlerden dolayı TV açma süresi uzamış olabilir. Böyle bir durumla karşılamanız halinde mümkün olan en kısa sürede servisten yardım almanız olacaktır. Daha fazla zorlanmanıza ya da beklemenize gerek yok. Eğer bu durumda TV’nizi daha uzun süreler çalıştırmaya devam ederseniz ne yazık ki ana kart zarar görür ve TV’niz daha kötü bir hal alır. Ayrıca arıza giderilmesi için ödenmesi gereken ücret de daha yüksek maliyetli olur.

TV Ekranı Kırıldı

Cisim çarpmasından kaynaklı ekran kırılma problemi meydana gelebilir. LCD ve LED ekranlı TV’ler bu sorundan etkilenmektedirler. Kristal ekranlar oldukça hassas yapıları ile bilinmektedir. En ufak darbelerde bile kırılmaları söz konusu olabilir. Plazma ekranlarının önünde ekran korunması adına cam koruyucu mevcuttur bu nedenle ekran kırılması söz konusu olmaz. Dada sağlam yapıları ile bilinirler. İzmir Karşıyaka TV servisi fiyatları ekonomik olduğundan çok para harcamak konusunda endişe etmenize gerek kalmadan ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Ekran değişimi yapılması için acele etmekte fayda var. Çünkü ekran kırıkları ve çatlakları ilerleyerek gerekli olan maliyetin daha çoğalmasına neden olabilir. Bu durum da arzu edilmez. TV ekranı kırıldığını fark ettiğiniz anda hemen yetkili kişi ile görüşerek randevu alın.

Call Now ButtonTıkla Servis Çağır