Beko servis olarak güvenilir kaliteli uzman ekipler tarafından işinin ehli kişiler seçilip sahada gereken çözümü sunan hızlı ve ekonomik bir yaklaşımla siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında Beko ürünlerine ait beyaz eşya gurubu olarak arıza çözümlerini en iyi ve hızlı şekilde sunan bir ekip anlayışıyla hizmete veriyoruz. Beko servis olarak hizmet verdiğimiz bulaşık makinesi buzdolabı çamaşır makinesi kombi ve klima arızaları ve hataları için servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

HİZMETİMİZ

Kullandığınız beyaz eşya her ne olursa olsun tamiri mümkün arızalar vermekte fakat bazen tamiri mümkün olmayan arızalarla da karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bu gibi arızalar maalesef kullanıcı kaynaklı olmakla birlikte kullanıcı kaynaklı olmayabilirde. Beyaz eşyalar amacına uygun kullanıldığı müddetçe uzun süre kullanılabilir. Beko servis kayıt yapılan arızalar ise genel olarak aşağıda bulabileceğimiz gibi kullanıcı tarafından da çözülebilecek arızalar vardır. Basit kontroller yapılarak arıza çözümüne ulaşılabilir. Arıza /hata çözümleri makalemizde paylaştığımız çözümler de bazı hata kodlarının sebepleri konusunda destek alabilirsiniz. Buraya tıklayarak arıza kodları ile ilgili olan yazımıza ulaşabilirsiniz.

Beko servis

Genel arızalar ile ilgili geri dönüş bildirimleri.

Beko çamaşır makinesi su almıyor.

Beko çamaşır makinesi suyunu boşaltmıyor.

Beko çamaşır makinesi kazan dönmüyor.

Beko çamaşır makinesine elektrik gelmiyor.

Beko çamaşır makinesi ısıtma yapmıyor.

Beko çamaşır makinesi programa geçmiyor.

Genel olarak kayıt açılan arıza durumları çamaşır makinesi tarafında yukarda yazılanlar olarak belirlendi. Bulaşık makineleri tarafında ise çokta farklı bir arıza kaydı görünmüyor ama onlarıda aşağıda yazalım.

BULAŞIK MAKİNESİ

Beko bulaşık makinesi ısıtmıyor

Beko bulaşık makinesi temiz yıkamıyor

Beko bulaşık makinesi suyunu almıyor

Beko bulaşık makinesi su kaçırıyor

Beko bulaşık makinesi sadece motor çalışıyor programa geçmiyor

Beko bulaşık makinesi su boşaltmıyor

Bulaşık makinesi tarafındaki arıza kayıt bilgileri genel olarak bu şekilde ele alınıyor. Yine bulaşık makinesi tarafında sitemizin içinde beko bulaşık makinesi hata kodlarından faydalanarak bazı arızalara çözüm bulabilirsiniz. Beko buzdolabı tarafında ise farklı arıza kaydı oluşmakta bu arızalarda yine tamiri mümkün olan arızalardır.

BUZDOLABI

Beko buzdolabı soğutmuyor

Beko buzdolabı içinden su akıtıyor

Beko buzdolabı motor çalışmıyor

Beko buzdolabı buzluk karlanma yapıyor

Beko buzdolabı kapısı nkapanmıyor

Beko buzdolabı çalışırken çok ses yapıyor

Beko Buzdolabı servisi arızaları farklı olarak evde tamiri yapılan cihazlardır o yüzden arıza tespit yaparken kesin ve net tespit olması gerekir. Kullanıcılar genel olarak arıza giderildi denip evden çıkılıyor fakat 3 saat sonra tekrar arıza yapıyor ve biz bir daha teknisyenlere ulaşamıyoruz. Evet bu konu çok önemli ve üstünde durulması gereken konudur. Beko servis olarak en çok önem verdiğimiz tamir sonrası ulaşılabilir ve ilk önceliği tamir yapılan kullanıcılara vermektir. Her zaman ulaşabileceğiniz bir servis olmak ve kaliteli güvenirlik olmak konusunda önceliğimiz vardır ve bu bizim farkımızdır. Beko servis tamir onarım konusunda bize güvenerek beyaz eşyalarınız emanet olarak kabul ederiz. Ve en hızlı ve kaliteli hizmet ile müşterilerimizi hiç bekletmeden tamir sonrası testler yapılarak ürün teslim edilir. Çalışır olduğunu kullanıcı görür sonrasında ödemeyi yapar ve 1 yıl garanti servisimiz tarafından verilir.

KOMBİ

Kombilerde özellikle kış ayları gelince hatalar başlar bazen bu hatalar kombi bakım yapılır ve çözüme ulaşır. Arızalı parçalar varsa değişim yapılarak onarımı tamamlanır. Kombilerde de aynı şekilde evde müdahale gerektiren tamir işleridir. Arıza tespit burada da çok önemli olmaktadır. Kombi bakımı ve kombi temizliği yine servisimiz tarafından yapılmaktadır. Yine arıza kayıt ta karşılaştığımız bazı arıza kayıtları şu şekildedir.

Kombi petekleri ısıtmıyor

Kombi çok sesli çalışıyor

Kombi suyu ısınmıyor

Kombi basıncı çok düşük

KLİMA

Beko klima servisi olarak da hizmet vermekteyiz. Klima yaz ve kış aylarında yani 4 mevsim kullanılan bir teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. Beko klima servisi olarak klima bakım ve klima temizliği sonrasında klima arıza durumunda tamir olarak hizmet vermekteyiz. Klimalarda en önemli unsur gene arıza tespit sistemi çok önem arz etmektedir. Klimalarınızla ilgili arızalarda yine servisimize kayıt açabilir ve bizleri arayarak servis oluşturabiliriz. Genel olarak arıza durumları şu şekildedir.

Beko klima soğuk üflüyor

Beko klima hiç çalışmıyor

,beko klima kumanda çalışmıyor

Beko klima çok sesli çalışıyor

Beko klima dış ünite çalışmıyor

Beko servisi ve amacı

Amacımız beko ürünleriyle ilgili olarak çıkabilecek tüm arızalarda kaliteli hizmet ve ekonomik yaklaşım ile herkese ulaşmak. Beko servis olarak Müşteri memnuniyeti önceliğinde yapılan işlerimiz hem güvenirli hem kaliteli uzman ekipler tarafından takip edilerek araştırılır. Memnuniyet bizim için çok önem arz etmektedir. Bizim için önemli olan kullanıcı içinde çok önemlidir. Siz memnun olursanız bizde memnunuz demektir.

Call Now ButtonTıkla Servis Çağır