İzmir Karşıyaka Çamaşır Makinesi Servisi

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi özel servisi hizmetimiz sayesinde çamaşır makinesi arızaları konusunda endişe etmenize gerek yok. En iyi hizmeti en kısa sürede vererek sizlere kaliteden asla ödün verdirmiyoruz. Üstelik zaman tasarrufu da yapabiliyorsunuz. Çamaşır makineleri her evin olmazsa olmazları arasında yer alır. Çamaşır makineleri sayesinde çamaşırlar tertemiz olur. Bunun için tek bir tuşa basmak yeterlidir. Elde yıkamanın çok zaman ve emek alacağı yerde çamaşır makinesi eforsuzca ve zaman tasarrufu ile çamaşırları yıkamayı mümkün kılar. Ne var ki kimi zamanlar bu makineler de bozulabilir. Kişisel kullanım hataları ya da makinenin kendinden kaynaklanan hatalardan dolayı makine kullanılmaz halde olabilir ya da kısmen bozulabilir. Hangi nedenden olduğunun bir önemi yok. Şirketimiz hangi nedenden olursa olsun sebep tespit eder ve gerekli olan tamiri yapar. Bu sayede eskisinden bile daha iyi çalışan bir çamaşır makinesine sahip olursunuz! Hemen bizimle iletişime geçerek makinenizdeki arızanın ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Su almıyor

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi tamiri için bizimle iletişime geçen kişiler sıklıkla çamaşır makinesinin su almamasından şikayetçi olurlar. Elbette makine su  almadan yıkaması da mümkün olmaz. Evde çamaşır makinesinin bir an çalışmaması paniğe neden olabilir. Çünkü herkesin temiz kıyafetlere ihtiyacı vardır! Bu sorunun hemen ortadan kaldırılması gerekir. Şirketimiz kısa sürede sorun tespiti yaptıktan sonra arızanın ortadan kaldırılmasını sağlar. Siz de temiz kıyafetlerinize kavuşabailirsiniz.

Suyun alınmamasında pek çok neden etkili olabilir. Suyun kesilmesi, su hortumunun katlanması, hortum filtresinin tıkanması gibi nedenlerden dolayı makinede su almama problemi meydana gelmektedir. Bu durumda makinenin yeniden çalışması için önce nedeni tespit etmek gerekir. Kişilerin kendi başlarında girişimde bulunması durumun daha kötü bir hal almasına neden olabilir. Bu nedenle hemen yetkili servisi aramakta fayda var.

Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi servisi telefon numarası aranmasının bir diğer nedeni de çamaşır makinesinin suyu boşaltmamasıdır. Makinenin suyu almaması kadar suyu boşaltmaması da çalışmasını etkiler. Atık su boşaltma hortumunda meydana gelen katlanmalar ya da tıkanmalar bu duruma yol açabilir. Servisimiz ilk olarak boşaltma hortumunun kontrolünü profesyonel şekilde sağlar. Eğer hortumda tıkanmalar varsa yine uzman ellerde temizlik yapılacaktır. Bunun dışında su tahliye hortumunun konumu da boşalma sorunlarına neden olmaktadır. Uygun yüksekliğe getirilen hortum sayesinde sorun çözülür. Bütün bunların mutlaka makine teknik donanımına hakim olan profesyonellerin yapması gerekir. Kişilerin bilgisiz bir şekilde makine donanımları ile oynaması daha büyük sorunlara neden olabilir. Hatta bu durum makinein tamamen kullanılmaz hale gelmesine bile yol açabilir. Bu nedenle dikkatli olmak ve bir an önce yetkili serbisten hizmet almak gerekir.

Çamaşır Makinesinde Ses Var

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi yedek parça değişim işlemlerini genellikle makinede ses sorunları olduğu zaman yapmaktayız. Çamaşır makinesinin dengesiz durmasından, amortisöt bozukluklarına, motor ve kazan çalışma problemlerine kadar bir dizi problem makinenin rahatsızlık verecek seviyede gürültü yapmasına neden olur. Amortisör bozulması gibi durumlarda tamamen değişim yapmak gerekebilir. Şirketimiz bütün ürünleri en yüksek kaliteli maddeden kullanmaktadır. Bu sayede makine kullanım ömrü uzar, arıza riski düşer ve harika bir kullanım sunulur. Motor ve kasnak birleştirien kayışta işlevsel sorunlar varsa makine çok ses yapar. Uzman ekip üyelerimiz bu aksamları dikkatli bir şekilde inceler. Sonuçta ne yapılması gerekirse onu en kaliteli malzemeleri kullanarak yapar. Siz de artık makine gürültüsü konusunda endişe duymadan çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Çamaşır makinesi gürültüsüne alışmayın! Makine gürültülü çalışır diye düşünmeyin! Şirketimizden gerekli hizmeti aldıktan sonra makinenin gürültüsüz ve yüksek performansta çalıştığını göreceksiniz.

Çamaşır Makinesi Deterjan Almıyor

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi tamir ustası aranırken insanlar sıkça makinenin deterjanı almamasından yakınmaktadırlar. Deterjan almayan makineler, ne yazık ki temizlik yapamazlar. Makine diğer aksamları sağlam olsa da deterjan olmadan temizlik söz konusu olmayacaktır. Makinede su basıncı düşük olabilir. Suyun basıncının en az 1 bar olması ideal çalışma anlamına gelir. Çeşitli nedenlerden su basıncında düşme olabilir. Bunu uzman ekip üyelerimiz kolayca tespit ederek size basınç konusunda gerekli bilgileri verecektir. Ayrıca deterjan çekmesinde görülen sorunlar ve su giriş vanalarında arızalar da bu duruma neden olur. Hemen bizimle iletişime geçerek çamaşır makinesinin uygun şekilde içine deterjan almasını sağlayabilirsiniz. Makine içine deterjanı alarak sessiz, yüksek performanslı ve verimli şekilde temizliği mümkün kılar. Tüm bunların olması için yapmanız gereken tek şey bizi arayarak randevunuzu almanızdır. Gerisini biz hallederiz!

Çamaşır Makinesi Altından Su Geliyor

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi servis sırasında insanların en çok yakındıkları durumların başında makine altından gelen su gelir. Ne yazık ki su gelmesi sadece can sıkıcı bir durum olmakla kalmaz aynı zamanda ciddi sağlık sorunlarına da neden olabilir. Suyu görmeyen bir kişi ıslak zeminde kayarak kafasını ve diğer kısımlarını yaralayabilir. Makine altından su gelmesi arzu edilen bir durum değildir. Neyse ki bunun çözümü bizde. Hemen bizi arayın ve randevunuzu alın. Uzman ekip üyelerimiz güler yüzlü hizmeti ile makinede neyin ters gittiğini hemen bulsun. Genellikle makinede kazanın zamanla eskimesi halinde makine altında su gelme sorunu ortaya çıkar. Kazanda delinme varsa hemen tamir edilmesi ya da duruma göre tamamen değiştirilmesi gerekir. Teknik servis hizmetimiz sayesinde kazan için en uygun işlem yapılır.

Ekip üyelerimiz hızlı çalışma prensibi ile zamanınızdan çalmaz. Aksine, size zamandan kazandırmak için varlar. İşlerini en kısa sürede bitiren ekip üyelerimiz sayesinde evin en değerli malzemeleri arasında yer alan çamaşır makinelerini kullanmak için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak.

Çamaşır Makinesi Yükleme Kapağı Açılmıyor

Kapak farklı nedenlerden dolayı kendini kilitlemiş olduğundan açılmayabilir. Pompa ya da sıkma programını çalıştırmak, kapağın değiştirilmesi, kilit program ayarı yapılması gibi çözümler olabilir. Bu çözümlerin mutlaka işin uzmanı olan profesyonel bir kişi tarafından yapılması gerekir. Makinenin bozulmaması için bu çok önemlidir. Çamaşır makine yükleme kapağı açılmadığı zaman yeni işlem yapamazsınız ve makine içinde eşyalarınız kilitli kalır. Bu durumda kalmamak için makinenize arada sırada bakım yaptırmanız da idealdir. Teknik servisimiz makineniz için gerekli olan bakımları yapar. Bu bakımlar makinenin uzun süreli kullanılmasını ve arıza çıkarmadan hizmet vermesini sağlar.

Çamaşır Makinesi Tamiri için Çok Para Ödemenize Gerek Yok

İzmir Karşıyaka çamaşır makinesi servisi fiyatları çok yüksek diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü çamaşır makinesi için çok para ödemenize gerek yok. Teknik servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan sunar. Bu sayede paranız cebinizde kalır. Servet ödemeden makineniz için gerekli bakımları yapabilirsiniz. Çok para ödemeden, zaman tasarrufu yaparak, en kaliteli hizmeti alarak, güler yüzlü insanlarla birlikte vakit geçirerek hizmet almaya ne dersiniz? Cevabınız evetse hemen bir telefon alın ve bizi arayın, randevunuzu alın! Ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan gurur duyar ve sizlere her zaman yüksek kalite sunar.

Call Now ButtonTıkla Servis Çağır