Arçelik servis olarak, evimizde kullandığımız markalar arasında Arçelik çamaşır makinesi, Arçelik buzdolabı, arçelik çamaşır makinesi ve kurutma makinesi dışında küçük ev aletleri de kullanmaktayız. Arçelik servis olarak da kullandığımız beyaz eşyalarda arıza oluştuğu takdir de kullanıcılar arçelik servis aramaları yaparak servise ulaşmak isterler.

1955 ten beri arçelik ürünü Türkiye de faaliyete başlamıştır ve o günden beri durmadan yeni teknolojiler geliştirmek üzere yola devam etmiştir. Çoğu evlerde kullanılan bulaşık, çamaşır, buzdolabı gibi teknolojiler kullanılmaktadır. Tabi bu cihazlar zaman, zaman hata verir ve arızaya geçerler. Kullanım esnasında yapılan hatalar ve kendiliğinden gelişen hatalar olarak ta belirtebiliriz.

ARÇELİK SERVİS

ArçeliK Beyaz Eşya Servisi

Teknik olarak bu kullanılan cihazlara müdahale eden kişilerdir. Arçelik servis bazen bizi büyük sıkıntılardan kurtaran ekiplerdir. Servis alanında uzman kişiler tarafından hizmet verilir. Küçük ev aletleri dışındaki ürünler yani beyaz eşyalar için arçelik servis ekipleri evlere gelerek hizmet verirler. Evlerde arıza tespit ve neyin değişip tamir olacağı konusunda kullanıcıya bilgi verilir. Kullanıcı fiyat konusunda düşünür ve karar verirse tamir işlemine geçilir.

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi test amaçlı olarak bazen servis merkezine çekilerek de tamiri gerçekleştirilir. Genel olarak arçelik servis de kayıt oluşturan kullanıcılar aşağıda vereceğim şekilde arıza kayıt oluşturuluyor. Kayıtlarda önümüze çıkan belli arızalar da var arızası belli olmayanlarda var. Dolayısıyla arıza tespit onayı çok önem kazanmaktadır. Arıza tespiti düzgün yapılamayan cihazlarda ise tamir aşaması uzun ve yorucu olabilir. Müşteri arıza yapan cihazın bir an önce tamiri yapılıp çözüme kavuşmasını ister. Ama maalesef günümüzde arıza tespitini yanlış yapan teknik servisler cihazların uzun süre serviste beklemelerine vesile oluyorlar. Amaç mümkün olan en hızlı şekilde çözüme ulaşmak olmalı. Müşteri memnuniyeti hızlı çözüm kaliteli işçilik ile meydana gelir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

ARÇELİK SERVİS KAYIT GENEL ŞİKAYETLER

Arçelik çamaşır makinesi su almıyor

Arçelik çamaşır makinesi motor çalışmıyor

Arçelik çamaşır makinesi kazan dönmüyor

Arçelik çamaşır makinesi suyunu boşaltmıyor

Arçelik çamaşır makinesi ışıkları yanmıyor

Arçelik çamaşır makinesi yeterince ısıtmıyor.

Gibi bir çok arıza kayıt oluştuğunu görüyoruz. Bu arızaların bir çoğunda kullanıcının yapacağı birkaç kontrol sırasında çözüme kavuşma şansı vardır. Arçelik çamaşır makinesi arıza kodları makalemizde çözümleri yazmıştık makaleden yardım alabilirsiniz.

ARÇELİK BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ GENEL KAYIT ÖRNEKLERİ

Arçelik bulaşık makinesi su almıyor

Arçelik bulaşık makinesi temiz yıkamıyor

Arçelik bulaşık makinesi programa geçmiyor

Arçelik bulaşık makinesi alttan su akıtıyor

Arçelik bulaşık makinesine fişi takınca elektrik gelmiyor

Arçelik bulaşık makinesi suyunu boşaltmıyor haznede su kalıyor

Gibi kayıtları görüyoruz dolayısıyla arçelik servis kayıtta genel arızaları otomatik olarak nerden arıza verdiğini bilmemize yarayan bu kayıtlar çok önem taşımaktadır.

Yine aynı şekilde buzdolabı arızaları içinde kayıtlar vardır.

Arçelik Servis

ARÇELİK BUZDOLABI ARIZA KAYIT ÖRNEKLERİ

Arçelik buzdolabı içinden su akıtıyor

Arçelik buzdolabı soğutmuyor

Arçelik buzdolabı motor çalışmıyor

Arçelik buzdolabı yiyecekleri bozuyor

Gibi sorunlar ile kullanıcılar bizlere ulaşmaktadır. Bu sorunları çözme aşamasında kullanıcılara düşen arızanın ilk yaptığı zaman eğer arızadan anlamıyorsak hemen arçelik servis ten kayıt oluşturmalarıdır. Servisimiz siz değerli kullanıcılar için geniş servis ağı ile aradığınız gün içinde mutlaka sizleri ziyaret edip arıza çözüm hizmetlerini sunarız. Aranılan gün içinde arçelik tamir servisi evinize gelip arıza tespitini yapar. Gerekli müdahaleleri yaptıktan sonra yapılan tüm işler için 1 yıl servis garantisi sunar. Arçelik servisimiz gerekli tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalışmayı kendisine prensip edinmiştir.

ARÇELİK SERVİS KULLANICIYA TAVSİYESİ

Kullandığınız tüm beyaz eşyalarda kullanım kılavuzunu okuyarak kullanmanızı ve beyaz eşyalarınızı kullandıktan sonra özellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi olarak kullanım sonrası kontrol ederek temizlenmesi gereken yerleri temizleyiniz. Kullanılan beyaz eşyalarda günlük ve anlık kullanılan tüm cihazları kullanım sonrası fişten çekerek bir sonraki kullanıma hazır bekletilmelidir. Amacına uygun kullanılan tüm cihazlar uzun ömürlü ve ilk kullanmadaki gibi performans alırsınız. Amacına uygun olmayan kullanımlar için uzun süreli kullanmak mümkün olmadığı için ne kadar zaman kullanılır konusu belirsizdir.

ARÇELİK SERVİS OLARAK VERDİĞİMİZ TAMİR HİZMETLERİ

Arçelik çamaşır makinesi servisi/ tamiri

Arçelik bulaşık makinesi servisi/ tamiri

Arçelik buzdolabı servisi/ tamiri

Arçelik kombi servisi/ tamiri

Arçelik kurutma makinesi servisi/ tamiri

Arçelik klima servisi/ tamiri

Arçelik servisi olarak hizmet verdiğimiz ürünler yukarıda sıralanmıştır. Bu ürünler için servisimize kayıt oluşturabilirsiniz. Hem ekonomik hem güvenli olarak hem de kaliteli bir işçilik sunmak için siz kullanıcılarımıza hizmet vermekten onur duyarız. Müşteri veli nimetimiz anlayışıyla hizmet kalitesini daha da yükseltmek kullanıcıların cihazlarını ilk aldıkları performansı vermesi bakımından önceliğimiz kaliteli hizmet anlayışıdır. Yapılan tüm işlemler 1 yıl garanti altındadır. Memnuniyetiniz bizim için çok önemli olmakla beraber bizleri de mutlu etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Servis Çağır